Porovnat nabídky

Jak postupovat při vkládání prezentace

Při vkládání prezentace je potřeba mít na paměti, že by texty měly být srozumitelné, přehledné a pro návštěvníka a Vašeho potencionálního hosta zřetelné a jasné. Lidé hledající krásné místo pro svou dovolenou hodně dají právě na popis objektu a jeho fotografie.

1) Registrace a přihlášení

Aby bylo možné prezentaci pro Váš objekt vložit, je nutné se registrovat. Tím si na CS-dovolená.cz vytvoříte svůj účet a následně se k němu pomocí svých přihlašovacích údajů můžete přihlásit.

2) Doplnění profilu

Po přihlášení do svého účtu uvidíte na stránce vpravo nahoře malé šedé kolečko. Po najetí myší na něj se rozbalí menu, kde zvolíte „Můj profil„. Můžete si zde vložit svůj profilový obrázek nebo fotku.

Je nutné zadat i své kontaktní a fakturační údaje.

3) Přidání objektu

V menu pod svým profilem (vpravo nahoře) klikněte na „Přidat nový objekt“ a objeví se Vám formulář, kde postupně intuitivně vyplňujete informace a vkládáte fotografie ke svému ubytovacímu zařízení.

Textu v oddíle „Popis objektu“ se nemusíte ničeho bát. Máte k dispozici textový editor, pomocí kterého můžete dělat nadpisy, odkazovat na další stránky, využívat barevné či jiné zvýraznění textu.

V oddíle „Typ objektu“ si zvolíte o jaký typ objektu se jedná. Na je apartmán, chalupa, chata, farma, hotel, kemp, penzion, ranč, rekreační středisko, rodinný dům, srub / roubenka, ubytovna, vinný sklep.

Fotografie jsou pro prezentaci velmi důležité. Všichni chtějí vidět, jak to u Vás vypadá a na co se mohou těšit.

V oddíle „Další údaje a vybavení“ můžete kromě bližší specifikace vybavení vyplnit například i vzdálenost k různým vyhledávaným cílům nebo místům občanské vybavenosti.

Příklad:

Do kolonky „O co se jedná“ vepíšete „Koupaliště“ a do kolonky „Popis“ napíšete „200 m„. Nebo zde můžete uvést ceník pro různá období: Silvestr5.000 Kč.

Samozřejmě si můžete přidat i další řádky.

V oddíle „Adresa“ zadejte přesnou adresu. Postupným psaním adresy se Vám začnou objevovat návrhy, stačí pak kliknout na ten pravý a vše ostatní se doplní automaticky. Jen je nutné potom ještě jednou dopsat město do k tomu určené kolonky.

Pod oddílem adresa je mapa, kde se automaticky zobrazí „špendlík“ Vámi zadaného místa. Pokud by toto umístění bylo chybné, můžete ručně – pomocí myši – umístění upřesnit.

Ke své prezentaci si můžete zapsat i soukromou poznámku, která nebude viditelná pro ostatní, pouze pro Vás.

4) Prezentace hotová?

Pak stačí kliknout na „Přidat inzerát„.

5) Zveřejnění prezentace

Jakmile kliknete na „Přidat inzerát„, tak my dostaneme informaci, že byla vložena nová prezentace. Ještě jednou ji překontrolujeme (například kvůli případným překlepům apod.) a potvrdíme ke zveřejnění. Současně s tímto naším úkonem dostanete potvrzovací e-mail, že je Vaše prezentace zveřejněna a ihned si ji můžete prohlédnout online.

Gratulujeme Vám a děkujeme

Nyní máte svůj objekt vložen, teď je práce na nás. Budeme se snažit o to, aby se dostal mezi co nejvíce zájemců o skvělou dovolenou u Vás a aby všichni byli spokojeni.

Je jedno, jestli Vámi nabízeným objektem k ubytování je chalupa, chata, penzion, apartmán, hotel, farma, vinný sklípek, roubenka, srub, kemp nebo jiný typ ubytování.

Věříme, že je u Vás hezky a bude se tam líbit i Vašim hostům.

Ceny za vložení a délku zveřejnění prezentace se řídí platným ceníkem, který najdete ZDE.